  • : GENIUS-SP-HF180-WOOD
  • : Тонколони
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
РАЗМЕР САТЕЛИТИ: 77 x 152 x 100 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden Enclosure for Perfect SoundBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio JackSimple OperationEasy Access Volume Control
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
ДИАПАЗОН: 150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: USBАудио жак 3.5 mm
ДИСТАНЦИОННО: ДА, кабелно
ЦВЯТ: Дърво
МАТЕРИАЛ: Дърво
ТЕГЛО: 714 g
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268256991
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ДИАПАЗОН150 Hz - 20 KHz
ДИАПАЗОН150 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙСАудио жак 3.5 mm
ИНТЕРФЕЙСUSB
ИНТЕРФЕЙСАудио жак 3.5 mm
ИНТЕРФЕЙСUSB
ДОПЪЛНИТЕЛНИBroad Compatibility for Any Device with 3.5mm Audio Jack
ДОПЪЛНИТЕЛНИEasy Access Volume Control
ДОПЪЛНИТЕЛНИSimple Operation
ДОПЪЛНИТЕЛНИWooden Enclosure for Perfect Sound
ДОПЪЛНИТЕЛНИSimple Operation
ДИСТАНЦИОННОДА, кабелно
ЦВЯТДърво
ЦВЯТДърво
ДИСТАНЦИОННОДА, кабелно
МАТЕРИАЛДърво
МАТЕРИАЛДърво
Тегло0.69кг
АтрибутСтойност
Обща мощност (RMS) (W)6 W
ЦвятДърво
Честотен диапазон180 Hz - 20 kHz
Включен субуферНе
Дистанционно управлениеНе
RGB подсветкаНе
ПредназначениеДесктоп / PC
Тегло0.69кг
Genius SP-HF180 2.0 дървени тонколони – естествен звук, компактен дизайн
Насладете се на чист и балансиран звук с тонколоните Genius SP-HF180 2.0. Изработени от истинско дърво за топъл и резонансен звук, тези USB-захранвани колони осигуряват 6W RMS мощност без изкривяване – идеални за музика, филми и ежедневна работа с компютър.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Обща мощност (RMS)6 W